..: Trasa vlaku Os 9206 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9206 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Světlá nad Sázavou   13.46 3
  Světlá nad Sázavou město  13.48 13.48 
  Dolní Březinka  13.52 13.52 
  Mrzkovice  13.54 13.54 
  Smrčná  13.57 13.57 
  Stvořidla  14.02 14.02 
  Vilémovice  14.06 14.06 
  Horní Ledeč  14.11 14.11 
  Ledeč nad Sázavou  14.14 14.20 2
  Chřenovice-Podhradí  14.26 14.26 
  Chřenovice  14.32 14.32 
  Budčice  14.36 14.36 
  Vlastějovice  14.38 14.39 3
  Laziště  14.41 14.41 
  Horka nad Sázavou  14.44 14.44 
  Zruč nad Sázavou  14.50 15.04 3
  Zruč nad Sázavou zastávka  15.07 15.07 
  Chabeřice  15.13 15.13 
  Čížov  15.15 15.15 
  Střechov nad Sázavou  15.19 15.19 
  Kácov zastávka  15.24 15.24 
  Kácov  15.28 15.29 2
  Vranice  15.34 15.34 
  Soběšín  15.38 15.38 
  Český Šternberk zastávka  15.42 15.42 
  Český Šternberk  15.44 15.44 
  Malovidy  15.47 15.47 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  15.51 15.51 
  Rataje nad Sázavou zastávka  15.53 15.53 
  Ledečko  15.57 15.59 3
  Samopše  16.02 16.02 
  Sázava  16.08 16.13 2
  Sázava zastávka  16.15 16.15 
  Plužiny  16.18 16.18 
  Stříbrná Skalice  16.22 16.22 
  Samechov  16.25 16.29 2
  Vlkovec  16.32 16.32 
  Chocerady  16.33 16.33 
  Hvězdonice  16.37 16.38 2
  Zlenice  16.42 16.42 
  Lštění  16.45 16.45 
  Čerčany  16.49 17.00 1
  Praha-Hostivař  17.27 17.28 4
  Praha-Strašnice zastávka  17.31 17.32 
  Praha-Vršovice  17.36 17.37 1
  Praha hlavní nádraží  17.41  4

Čerčany-Praha hl.n. jede v od 27.IV. do 28.IX. a 21.IV.;
Světlá nad Sázavou – Čerčany 18.IV. – 28.IX.;Čerčany – Praha hl.n.


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster