..: Trasa vlaku Os 9205 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9205 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   8.08 1
  Lštění  8.11 8.11 
  Zlenice  8.14 8.14 
  Hvězdonice  8.18 8.19 2
  Chocerady  8.22 8.22 
  Vlkovec  8.24 8.24 
  Samechov  8.28 8.29 2
  Stříbrná Skalice  8.32 8.32 
  Plužiny  8.35 8.35 
  Sázava zastávka  8.39 8.39 
  Sázava  8.42 8.44 2
  Samopše  8.49 8.49 
  Ledečko  8.53 8.54 2
  Rataje nad Sázavou zastávka  8.56 8.56 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  8.58 8.58 
  Malovidy  9.02 9.02 
  Český Šternberk zastávka  9.07 9.07 
  Soběšín  9.12 9.12 
  Vranice  9.16 9.16 
  Kácov  9.22 9.45 3
  Kácov zastávka  9.48 9.48 
  Zruč nad Sázavou zastávka  10.00 10.00 
  Zruč nad Sázavou  10.04 10.15 3
  Horka nad Sázavou  10.19 10.19 
  Laziště  10.23 10.23 
  Vlastějovice  10.25 10.26 3
  Budčice  10.28 10.28 
  Chřenovice  10.32 10.32 
  Chřenovice-Podhradí  10.38 10.38 
  Ledeč nad Sázavou  10.44 10.52 2
  Horní Ledeč  10.54 10.54 
  Vilémovice  10.59 10.59 
  Stvořidla  11.02 11.02 
  Smrčná  11.07 11.07 
  Mrzkovice  11.11 11.11 
  Dolní Březinka  11.13 11.13 
  Světlá nad Sázavou město  11.17 11.17 
  Světlá nad Sázavou  11.20  3

Čerčany-Zruč nad Sázavou zastávka jede v a od 19.IV. do 28.IX.;
v a od 19.IV. do 28.IX.


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster