..: Trasa vlaku Os 9204 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9204 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Světlá nad Sázavou   11.46 3
  Světlá nad Sázavou město  11.48 11.48 
  Dolní Březinka  11.52 11.52 
  Mrzkovice  11.54 11.54 
  Smrčná  11.57 11.57 
  Stvořidla  12.02 12.02 
  Vilémovice  12.06 12.06 
  Horní Ledeč  12.11 12.11 
  Ledeč nad Sázavou  12.14 12.15 3
  Chřenovice-Podhradí  12.21 12.21 
  Chřenovice  12.27 12.27 
  Budčice  12.31 12.31 
  Vlastějovice  12.33 12.34 3
  Laziště  12.36 12.36 
  Horka nad Sázavou  12.39 12.39 
  Zruč nad Sázavou  12.45 12.46 4
  Zruč nad Sázavou zastávka  12.49 12.49 
  Chabeřice  12.55 12.55 
  Čížov  12.57 12.57 
  Střechov nad Sázavou  13.01 13.01 
  Kácov zastávka  13.06 13.06 
  Kácov  13.10 13.11 3
  Vranice  13.16 13.16 
  Soběšín  13.20 13.20 
  Český Šternberk zastávka  13.24 13.24 
  Český Šternberk  13.26 13.26 
  Malovidy  13.29 13.29 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  13.33 13.33 
  Rataje nad Sázavou zastávka  13.35 13.35 
  Ledečko  13.39 13.40 2
  Samopše  13.43 13.43 
  Sázava  13.49 13.51 3
  Sázava zastávka  13.53 13.53 
  Plužiny  13.56 13.56 
  Stříbrná Skalice  14.00 14.00 
  Samechov  14.03 14.04 2
  Vlkovec  14.07 14.07 
  Chocerady  14.08 14.08 
  Hvězdonice  14.12 14.16 2
  Zlenice  14.20 14.20 
  Lštění  14.23 14.23 
  Čerčany  14.27  1

18.IV. – 28.IX.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster