Os 9066 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 18.20 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 18.24 | 18.24 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 18.28 | 18.28 | |||
Pecerady | 18.32 | 18.32 | |||
Týnec nad Sázavou | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 18.40 | 18.40 | |||
Krhanice | 18.45 | 18.45 | |||
Prosečnice | 18.49 | 18.49 | |||
Kamenný Přívoz | 18.51 | 18.51 | |||
Jílové u Prahy | 18.57 | 19.03 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 19.09 | 19.09 | |||
Petrov u Prahy | 19.15 | 19.15 | |||
Petrov-Chlomek | 19.18 | 19.18 | |||
Davle | 19.22 | 19.22 | 2 | ||
Skochovice | 19.28 | 19.28 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.31 | 19.32 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.35 | 19.35 | |||
Praha-Zbraslav | 19.38 | 19.38 | |||
Praha-Komořany | 19.42 | 19.42 | |||
Praha-Modřany zastávka | 19.44 | 19.44 | |||
Praha-Braník | 19.48 | 19.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 19.52 | 19.52 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.05 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci