Os 9064 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBmto292 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 16.36 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 16.40 | 16.40 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 16.44 | 16.44 | |||
Pecerady | 16.48 | 16.49 | |||
Týnec nad Sázavou | 16.53 | 17.06 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 17.08 | 17.08 | |||
Krhanice | 17.13 | 17.13 | 3 | ||
Prosečnice | 17.18 | 17.18 | |||
Kamenný Přívoz | 17.21 | 17.21 | |||
Jílové u Prahy | 17.26 | 17.32 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 17.38 | 17.38 | |||
Petrov u Prahy | 17.43 | 17.44 | |||
Petrov-Chlomek | 17.46 | 17.47 | |||
Davle | 17.50 | 17.50 | 2 | ||
Skochovice | 17.57 | 17.57 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.00 | 18.00 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.03 | 18.04 | |||
Praha-Zbraslav | 18.07 | 18.08 | 3 | ||
Praha-Komořany | 18.11 | 18.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.14 | 18.14 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 18.18 | 18.18 | 3 | ||
Praha-Krč | 18.22 | 18.22 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci