Os 9062 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBmto292 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 15.40 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 15.44 | 15.44 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 15.48 | 15.48 | |||
Pecerady | 15.52 | 15.53 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.57 | 16.11 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 16.13 | 16.13 | |||
Krhanice | 16.18 | 16.18 | 3 | ||
Prosečnice | 16.23 | 16.23 | |||
Kamenný Přívoz | 16.26 | 16.26 | |||
Jílové u Prahy | 16.31 | 16.32 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 16.38 | 16.38 | |||
Petrov u Prahy | 16.43 | 16.44 | |||
Petrov-Chlomek | 16.46 | 16.47 | |||
Davle | 16.50 | 16.50 | 2 | ||
Skochovice | 16.57 | 16.57 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.00 | 17.00 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.03 | 17.04 | |||
Praha-Zbraslav | 17.07 | 17.08 | 3 | ||
Praha-Komořany | 17.11 | 17.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.14 | 17.14 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 17.18 | 17.18 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.23 | 17.23 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 17.31 | 17.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.36 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci