Os 9053 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.55 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 6.59 | 7.00 | 3 | ||
Praha-Krč | 7.06 | 7.07 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 7.11 | 7.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 7.14 | 7.14 | |||
Praha-Komořany | 7.17 | 7.17 | |||
Praha-Zbraslav | 7.20 | 7.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 7.24 | 7.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 7.27 | 7.32 | 2 | ||
Skochovice | 7.35 | 7.35 | |||
Davle | 7.41 | 7.41 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 7.44 | 7.44 | |||
Petrov u Prahy | 7.47 | 7.47 | |||
Luka pod Medníkem | 7.53 | 7.53 | |||
Jílové u Prahy | 8.00 | 8.01 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 8.06 | 8.06 | |||
Prosečnice | 8.08 | 8.08 | |||
Krhanice | 8.13 | 8.13 | |||
Chrást nad Sázavou | 8.17 | 8.17 | |||
Týnec nad Sázavou | 8.20 | 8.40 | 2 | ||
Pecerady | 8.44 | 8.44 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 8.49 | 8.49 | |||
Poříčí nad Sázavou | 8.53 | 8.53 | |||
Čerčany | 8.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci