Os 9015 | |
Řazení vlaku: 2x814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.55 | 4 | |||
Praha-Vršovice | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.06 | 17.07 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 17.11 | 17.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.14 | 17.14 | |||
Praha-Komořany | 17.17 | 17.17 | |||
Praha-Zbraslav | 17.20 | 17.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 17.24 | 17.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Skochovice | 17.31 | 17.31 | |||
Davle | 17.37 | 17.37 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 17.40 | 17.40 | |||
Petrov u Prahy | 17.43 | 17.43 | |||
Luka pod Medníkem | 17.49 | 17.49 | |||
Jílové u Prahy | 17.56 | 17.57 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 18.02 | 18.02 | |||
Prosečnice | 18.04 | 18.04 | |||
Krhanice | 18.09 | 18.09 | |||
Chrást nad Sázavou | 18.13 | 18.13 | |||
Týnec nad Sázavou | 18.16 | 18.40 | 2 | ||
Pecerady | 18.44 | 18.44 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 18.49 | 18.49 | |||
Poříčí nad Sázavou | 18.53 | 18.53 | |||
Čerčany | 18.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci