Os 8917 | |
Řazení vlaku: 242 + 4xBdt279 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.08 | 4 | |||
Plzeň-Koterov | 21.13 | 21.14 | 4 | ||
Starý Plzenec | 21.20 | 21.21 | 4 | ||
Šťáhlavy | 21.25 | 21.26 | |||
Nezvěstice | 21.29 | 21.30 | |||
Zdemyslice | 21.34 | 21.34 | |||
Blovice | 21.37 | 21.39 | 1 | ||
Ždírec u Plzně | 21.43 | 21.43 | 3 | ||
Srby | 21.46 | 21.47 | |||
Nepomuk | 21.50 | 21.51 | 3 | ||
Mileč | 21.55 | 21.55 | |||
Nekvasovy | 21.58 | 21.58 | |||
Kovčín | 22.01 | 22.01 | |||
Pačejov | 22.04 | 22.04 | 4 | ||
Jetenovice | 22.08 | 22.08 | |||
Velký Bor | 22.12 | 22.12 | |||
Horažďovice předměstí | 22.16 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci