R 889 „Bouzov“ | |
Řazení vlaku: 150.2 + A149 + BDs449 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.52 | 4 | |||
Praha-Libeň | 10.58 | 10.59 | 3 | ||
Kolín | 11.35 | 11.37 | 2 | ||
Přelouč | 11.52 | 11.53 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.02 | 12.06 | 4 | ||
Choceň | 12.24 | 12.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 12.37 | 12.38 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 12.39 | 12.40 | |||
Česká Třebová | 12.48 | 12.50 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 13.11 | 13.13 | 3 | ||
Mohelnice | 13.20 | 13.25 | 2 | ||
Červenka | 13.34 | 13.37 | 1/3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.52 | 13.55 | |||
Přerov | 14.09 | 14.12 | 3 | ||
Hulín | 14.22 | 14.24 | 3/3 | ||
Otrokovice | 14.32 | 14.34 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.45 | 14.53 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 14.59 | 15.03 | 4 | ||
Uherský Brod | 15.20 | 15.22 | 3 | ||
Luhačovice | 15.39 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci