Os 8820 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 8.14 | 1/1 | |||
Praha-Klánovice | 8.18 | 8.18 | |||
Praha-Běchovice | 8.24 | 8.24 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 8.27 | 8.27 | |||
Praha-Kyje | 8.29 | 8.29 | |||
Praha-Libeň | 8.33 | 8.34 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.40 | 8.50 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 9.03 | 9.03 | |||
Praha-Radotín | 9.06 | 9.06 | 2 | ||
Černošice | 9.11 | 9.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 9.13 | 9.14 | |||
Všenory | 9.16 | 9.17 | |||
Dobřichovice | 9.18 | 9.19 | 2 | ||
Řevnice | 9.22 | 9.23 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 9.26 | 9.26 | 2 | ||
Karlštejn | 9.30 | 9.31 | 1/2 | ||
Srbsko | 9.34 | 9.35 | |||
Beroun | 9.40 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci