Os 8819 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.18 | 1 | |||
Srbsko | 8.22 | 8.23 | |||
Karlštejn | 8.26 | 8.26 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 8.30 | 8.30 | 1/4 | ||
Řevnice | 8.33 | 8.34 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 8.37 | 8.38 | 1/3 | ||
Všenory | 8.40 | 8.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.43 | 8.44 | |||
Černošice | 8.46 | 8.47 | |||
Praha-Radotín | 8.51 | 8.52 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 8.55 | 8.55 | |||
Praha-Smíchov | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.09 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci