Os 8804 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.50 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 4.57 | 4.58 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 5.03 | 5.03 | |||
Praha-Radotín | 5.06 | 5.06 | 2 | ||
Černošice | 5.11 | 5.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 5.13 | 5.14 | |||
Všenory | 5.16 | 5.17 | |||
Dobřichovice | 5.18 | 5.19 | 2 | ||
Řevnice | 5.22 | 5.23 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 5.26 | 5.26 | 2 | ||
Karlštejn | 5.30 | 5.31 | 1/2 | ||
Srbsko | 5.34 | 5.35 | |||
Beroun | 5.40 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci