Os 8659 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 12.39 | 2 | |||
Kolín dílny | 12.41 | 12.41 | |||
Starý Kolín | 12.45 | 12.45 | |||
Záboří nad Labem | 12.49 | 12.52 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 12.54 | 12.54 | |||
Kojice | 12.57 | 12.57 | |||
Chvaletice | 12.59 | 12.59 | |||
Řečany nad Labem | 13.03 | 13.06 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 13.09 | 13.09 | |||
Přelouč | 13.13 | 13.14 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 13.17 | 13.17 | |||
Pardubice-Opočínek | 13.20 | 13.21 | |||
Pardubice-Svítkov | 13.24 | 13.24 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci