Os 8650 | |
Řazení vlaku: 163 + B249 + 3xAz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.19 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 4.22 | 4.22 | |||
Pardubice-Opočínek | 4.25 | 4.26 | |||
Valy u Přelouče | 4.29 | 4.29 | |||
Přelouč | 4.32 | 4.33 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 4.36 | 4.36 | |||
Řečany nad Labem | 4.39 | 4.40 | 1/1 | ||
Chvaletice | 4.43 | 4.44 | |||
Kojice | 4.46 | 4.46 | |||
Týnec nad Labem | 4.49 | 4.49 | |||
Záboří nad Labem | 4.51 | 4.52 | 2 | ||
Starý Kolín | 4.55 | 4.56 | |||
Kolín dílny | 4.59 | 5.00 | |||
Kolín | 5.03 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci