R 862 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B249 + BDs449/BDs450 + A149/AB350 + 2xBd264 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.57 | II | |||
Blansko | 19.17 | 19.18 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Letovice | 19.36 | 19.39 | 3 | ||
Březová nad Svitavou | 19.46 | 19.47 | 2 | ||
Svitavy | 19.58 | 20.00 | 3 | ||
Česká Třebová | 20.10 | 20.11 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 20.17 | 20.18 | |||
Ústí nad Orlicí | 20.20 | 20.21 | praľské/2 | ||
Choceň | 20.34 | 20.35 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.54 | 20.59 | 3 | ||
Přelouč | 21.08 | 21.09 | 2 | ||
Kolín | 21.25 | 21.27 | 3 | ||
Praha-Libeň | 22.06 | 22.07 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy