Os 8603 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.45 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Praha-Kyje | 8.54 | 8.54 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.56 | 8.56 | |||
Praha-Běchovice | 8.59 | 9.00 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 9.05 | 9.05 | |||
Úvaly | 9.10 | 9.10 | 1/2 | ||
Tuklaty | 9.15 | 9.15 | |||
Rostoklaty | 9.18 | 9.18 | |||
Český Brod | 9.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci