Os 8349 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 9.52 | 1 | |||
Jihlava město | 9.55 | 9.55 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 9.57 | 9.57 | |||
Rantířov | 10.03 | 10.03 | 2 | ||
Dvorce | 10.07 | 10.07 | |||
Kostelec u Jihlavy | 10.12 | 10.16 | 2 | ||
Dolní Cerekev | 10.19 | 10.19 | |||
Batelov | 10.26 | 10.29 | 2 | ||
Švábov | 10.33 | 10.33 | |||
Horní Cerekev | 10.36 | 10.37 | 3 | ||
Horní Ves | 10.40 | 10.40 | |||
Jihlávka | 10.46 | 10.46 | 2 | ||
Horní Vilímeč | 10.51 | 10.51 | |||
Počátky-Žirovnice | 10.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci