Os 8286 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 20.23 | 3/3 | |||
Chotoviny | 20.34 | 20.35 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 20.41 | 20.44 | 3 | ||
Mezno | 20.47 | 20.47 | |||
Střezimíř | 20.52 | 20.52 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 20.55 | 20.55 | |||
Ješetice | 20.58 | 20.58 | 3 | ||
Heřmaničky | 21.03 | 21.04 | 3 | ||
Votice | 21.09 | 21.09 | |||
Olbramovice | 21.13 | 21.14 | 1/2 | ||
Tomice | 21.18 | 21.18 | |||
Bystřice u Benešova | 21.24 | 21.24 | |||
Benešov u Prahy | 21.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci