Os 8284 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 18.22 | 3/4 | |||
Chotoviny | 18.33 | 18.34 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 18.40 | 18.44 | 3 | ||
Mezno | 18.48 | 18.48 | |||
Střezimíř | 18.52 | 18.54 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 18.57 | 18.57 | |||
Ješetice | 18.59 | 19.00 | 3 | ||
Heřmaničky | 19.05 | 19.10 | 2 | ||
Votice | 19.15 | 19.15 | |||
Olbramovice | 19.19 | 19.20 | 1/2 | ||
Tomice | 19.24 | 19.24 | |||
Bystřice u Benešova | 19.29 | 19.29 | |||
Benešov u Prahy | 19.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci