R 828 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 2xB256 + 2xBee272/B249 + Bee273/B249 + Bee273 + BDs450 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 16.30 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 16.37 | 16.39 | |||
Ostrava-Svinov | 16.45 | 16.47 | 3 | ||
Studénka | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 17.05 | 17.10 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 17.22 | 17.23 | 3/2 | ||
Přerov | 17.40 | 17.42 | 2 | ||
Kojetín | 17.56 | 17.57 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 18.19 | 18.20 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.59 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci