Os 8117/6 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.06 | III | |||
České Budějovice jižní zastávka | 12.09 | 12.09 | |||
Boršov nad Vltavou | 12.15 | 12.16 | 2 | ||
Černý Dub | 12.20 | 12.20 | |||
Hradce | 12.25 | 12.25 | |||
Vrábče | 12.27 | 12.27 | |||
Křemže | 12.32 | 12.33 | 2 | ||
Holubov | 12.36 | 12.36 | |||
Třísov | 12.39 | 12.39 | |||
Plešovice | 12.43 | 12.43 | |||
Zlatá Koruna | 12.46 | 12.47 | 3 | ||
Přísečná | 12.52 | 12.52 | |||
Český Krumlov | 12.56 | 12.57 | 3 | ||
Kájov | 13.04 | 13.06 | 2 | ||
Mezipotočí | 13.12 | 13.12 | |||
Hořice na Šumavě | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Polná na Šumavě | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Polečnice | 13.33 | 13.33 | 2 | ||
Hodňov | 13.38 | 13.38 | |||
Žlábek | 13.40 | 13.40 | |||
Černá v Pošumaví | 13.45 | 13.46 | 2 | ||
Horní Planá zastávka | 13.50 | 13.50 | |||
Horní Planá | 13.53 | 13.59 | 1/3 | ||
Pernek na Šumavě | 14.03 | 14.03 | |||
Nová Pec | 14.07 | 14.09 | 1/2 | ||
Ovesná | 14.13 | 14.13 | |||
Pěkná | 14.21 | 14.21 | |||
Černý Kříž | 14.27 | 14.31 | 2/3 | ||
Stožec | 14.36 | 14.37 | 1 | ||
Nové Údolí | 14.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci