Os 8063 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 22.38 | 4 | |||
Modlešovice | 22.43 | 22.43 | |||
Čejetice | 22.46 | 22.46 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 22.49 | 22.49 | |||
Ražice | 22.53 | 22.54 | 3 | ||
Heřmaň obec | 22.56 | 22.56 | |||
Skály | 22.58 | 22.58 | |||
Protivín | 23.03 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci