Os 8008 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 11.06 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 11.08 | 11.09 | |||
Hluboká nad Vltavou | 11.14 | 11.15 | 2 | ||
Zliv | 11.20 | 11.21 | 1/2 | ||
Zbudov | 11.24 | 11.24 | |||
Dívčice | 11.27 | 11.27 | 3 | ||
Záblatíčko | 11.30 | 11.30 | |||
Číčenice | 11.34 | 11.35 | 2 | ||
Milenovice | 11.38 | 11.38 | |||
Protivín zastávka | 11.40 | 11.40 | |||
Protivín | 11.42 | 11.44 | 3 | ||
Skály | 11.47 | 11.47 | |||
Heřmaň obec | 11.50 | 11.50 | |||
Ražice | 11.53 | 11.54 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 11.57 | 11.57 | |||
Čejetice | 12.00 | 12.01 | 2 | ||
Modlešovice | 12.03 | 12.03 | |||
Strakonice | 12.08 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci