Os 8006 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 10.28 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 10.31 | 10.31 | |||
Hluboká nad Vltavou | 10.35 | 10.38 | 2 | ||
Zliv | 10.43 | 10.44 | 1/2 | ||
Zbudov | 10.48 | 10.48 | |||
Dívčice | 10.50 | 10.51 | 3 | ||
Záblatíčko | 10.54 | 10.54 | |||
Číčenice | 10.58 | 11.01 | 2 | ||
Milenovice | 11.03 | 11.03 | |||
Protivín zastávka | 11.06 | 11.06 | |||
Protivín | 11.08 | 11.09 | 3 | ||
Skály | 11.12 | 11.12 | |||
Heřmaň obec | 11.15 | 11.15 | |||
Ražice | 11.18 | 11.19 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 11.22 | 11.22 | |||
Čejetice | 11.25 | 11.26 | 2 | ||
Modlešovice | 11.28 | 11.28 | |||
Strakonice | 11.33 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci