Os 7902 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zdice | 7.10 | 3 | |||
Libomyšl | 7.14 | 7.14 | |||
Lochovice | 7.19 | 7.21 | 2 | ||
Rejkovice | 7.25 | 7.25 | |||
Jince | 7.29 | 7.30 | 3 | ||
Bratkovice | 7.36 | 7.36 | 1 | ||
Příbram | 7.42 | 7.44 | 2 | ||
Milín | 7.51 | 7.52 | 3 | ||
Ostrov u Tochovic | 7.55 | 7.55 | |||
Tochovice | 7.59 | 8.00 | 2 | ||
Březnice | 8.05 | 8.18 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | 8.21 | 8.21 | |||
Myslín | 8.25 | 8.25 | |||
Mirovice | 8.28 | 8.30 | 2 | ||
Horní Nerestce | 8.33 | 8.33 | |||
Čimelice | 8.37 | 8.38 | 2 | ||
Smetanova Lhota | 8.42 | 8.42 | |||
Dolní Ostrovec | 8.46 | 8.46 | |||
Vráž u Písku | 8.50 | 8.50 | 2 | ||
Čížová | 8.57 | 8.59 | 2 | ||
Písek-Dobešice | 9.02 | 9.02 | |||
Písek zastávka | 9.05 | 9.05 | |||
Písek | 9.08 | 9.09 | 4 | ||
Putim | 9.14 | 9.14 | 3 | ||
Heřmaň | 9.17 | 9.17 | |||
Protivín | 9.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci