..: Trasa vlaku Os 7846 - JŘ 2014 :..
Os 7846
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Chrást u Plzně   14.15 1/4
  Plzeň-Doubravka Neobsazená zastávka  14.21 14.22 
  Plzeň hlavní nádraží  14.26 14.35 2v
  Plzeň-Jižní Předměstí  14.37 14.38 I
  Plzeň-Zadní Skvrňany  14.42 14.42 
  Plzeň-Křimice  14.44 14.44 1
  Vochov Neobsazená zastávka  14.46 14.47 
  Kozolupy  14.49 14.50 1
  Plešnice  14.54 14.55 
  Pňovany zastávka Neobsazená zastávka  14.57 14.58 
  Pňovany  15.00 15.01 2
  Vranov u Stříbra Neobsazená zastávka  15.06 15.07 2
  Stříbro  15.11 15.11 2/3
  Milíkov Neobsazená zastávka  15.15 15.16 2/2
  Svojšín  15.20 15.27 1/3
  Ošelín Neobsazená zastávka  15.32 15.33 2/2
  Pavlovice  15.39 15.39 1/1
  Brod nad Tichou Neobsazená zastávka  15.43 15.44 1/1
  Planá u Mariánských Lázní  15.48  2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster