..: Trasa vlaku Os 7830 - JŘ 2014 :..
Os 7830
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rokycany   4.32 2
  Klabava Neobsazená zastávka  4.37 4.37 
  Ejpovice Neobsazená zastávka  4.39 4.39 
  Dýšina-Horomyslice Neobsazená zastávka  4.42 4.42 
  Chrást u Plzně  4.44 4.45 1/4
  Plzeň-Doubravka Neobsazená zastávka  4.52 4.52 
  Plzeň hlavní nádraží  4.56 5.08 2v
  Plzeň-Jižní Předměstí  5.11 5.12 I
  Plzeň-Zadní Skvrňany  5.16 5.16 
  Plzeň-Křimice  5.18 5.19 1
  Vochov Neobsazená zastávka  5.22 5.22 
  Kozolupy  5.24 5.25 1
  Plešnice  5.31 5.31 
  Pňovany zastávka Neobsazená zastávka  5.35 5.35 
  Pňovany  5.38 5.39 2
  Vranov u Stříbra Neobsazená zastávka  5.45 5.45 
  Stříbro  5.50  2/3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster