Os 7739 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 22.49 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 22.51 | 22.52 | 2 | ||
Hýskov | 22.56 | 22.57 | 2 | ||
Nižbor | 23.01 | 23.01 | 2 | ||
Žloukovice | 23.05 | 23.05 | |||
Račice nad Berounkou | 23.08 | 23.08 | |||
Zbečno | 23.11 | 23.12 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 23.15 | 23.15 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 23.20 | 23.21 | 2 | ||
Křivoklát | 23.24 | 23.24 | |||
Městečko u Křivoklátu | 23.26 | 23.26 | |||
Pustověty | 23.30 | 23.30 | |||
Lašovice | 23.33 | 23.34 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 23.37 | 23.37 | |||
Rakovník | 23.42 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci