Os 7733 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.03 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 17.05 | 17.06 | 2 | ||
Hýskov | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Nižbor | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Žloukovice | 17.20 | 17.20 | |||
Račice nad Berounkou | 17.23 | 17.23 | |||
Zbečno | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 17.31 | 17.31 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 17.37 | 17.37 | 2 | ||
Křivoklát | 17.40 | 17.40 | |||
Městečko u Křivoklátu | 17.43 | 17.43 | |||
Pustověty | 17.47 | 17.47 | |||
Lašovice | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 17.54 | 17.54 | |||
Rakovník | 18.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci