Os 7729 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.13 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Hýskov | 15.20 | 15.21 | 2 | ||
Nižbor | 15.25 | 15.26 | 2 | ||
Žloukovice | 15.30 | 15.30 | |||
Račice nad Berounkou | 15.33 | 15.33 | |||
Zbečno | 15.37 | 15.38 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 15.42 | 15.42 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 15.47 | 15.48 | 2 | ||
Křivoklát | 15.51 | 15.51 | |||
Městečko u Křivoklátu | 15.53 | 15.53 | |||
Pustověty | 15.57 | 15.57 | |||
Lašovice | 16.01 | 16.05 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 16.09 | 16.09 | |||
Rakovník | 16.15 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci