Os 7642 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.18 | 1v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 12.23 | 12.24 | |||
Plzeň-Bolevec | 12.27 | 12.27 | |||
Plzeň-Orlík | 12.30 | 12.31 | |||
Třemošná u Plzně | 12.34 | 12.35 | 3 | ||
Horní Bříza zastávka | 12.40 | 12.40 | |||
Horní Bříza | 12.44 | 12.45 | 2 | ||
Kaznějov | 12.54 | 12.59 | 2 | ||
Plasy | 13.05 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci