Os 7606 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.18 | 1v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 16.23 | 16.24 | |||
Plzeň-Bolevec | 16.27 | 16.27 | |||
Plzeň-Orlík | 16.30 | 16.31 | |||
Třemošná u Plzně | 16.34 | 16.35 | 3 | ||
Horní Bříza zastávka | 16.40 | 16.40 | |||
Horní Bříza | 16.44 | 16.45 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 16.50 | 16.50 | |||
Kaznějov | 16.56 | 16.59 | 2 | ||
Plasy | 17.06 | 17.17 | 1 | ||
Horní Hradiště | 17.20 | 17.20 | |||
Mladotice zastávka | 17.24 | 17.24 | |||
Mladotice | 17.27 | 17.28 | 3 | ||
Potvorov | 17.34 | 17.34 | |||
Žihle | 17.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci