Os 7603 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 4.43 | 2 | |||
Potvorov | 4.47 | 4.47 | |||
Mladotice | 4.54 | 4.55 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 4.58 | 4.58 | |||
Horní Hradiště | 5.02 | 5.02 | |||
Plasy | 5.05 | 5.06 | 2 | ||
Kaznějov | 5.13 | 5.14 | 3 | ||
Obora u Kaznějova | 5.19 | 5.19 | |||
Horní Bříza | 5.23 | 5.24 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 5.27 | 5.28 | |||
Třemošná u Plzně | 5.33 | 5.34 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 5.36 | 5.37 | |||
Plzeň-Bolevec | 5.40 | 5.40 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 5.44 | 5.44 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 5.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci