Os 7601 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 3.43 | 2 | |||
Potvorov | 3.47 | 3.47 | |||
Mladotice | 3.54 | 3.55 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 3.58 | 3.58 | |||
Horní Hradiště | 4.02 | 4.02 | |||
Plasy | 4.05 | 4.06 | 2 | ||
Kaznějov | 4.13 | 4.14 | 3 | ||
Obora u Kaznějova | 4.19 | 4.19 | |||
Horní Bříza | 4.23 | 4.24 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 4.27 | 4.28 | |||
Třemošná u Plzně | 4.33 | 4.34 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 4.36 | 4.37 | |||
Plzeň-Bolevec | 4.40 | 4.40 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 4.44 | 4.44 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 4.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci