R 759 „Křivoklát“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee142 + Bbdgmee236 + 2xBee240 + Bpee237 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 10.33 | 3 | |||
Mariánské Lázně | 10.53 | 10.55 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 11.05 | 11.06 | 2/2 | ||
Stříbro | 11.29 | 11.30 | 2/3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.55 | 12.07 | 2z | ||
Rokycany | 12.28 | 12.30 | 3 | ||
Hořovice | 12.48 | 12.50 | 2 | ||
Zdice | 12.57 | 12.58 | 2 | ||
Beroun | 13.05 | 13.07 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 13.36 | 13.37 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci