Os 7418 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.10 | 3z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.12 | 17.13 | II | ||
Plzeň-Skvrňany | 17.16 | 17.16 | |||
Vejprnice | 17.21 | 17.22 | 4 | ||
Tlučná | 17.25 | 17.25 | |||
Nýřany | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Zbůch | 17.33 | 17.33 | |||
Chotěšov u Stoda | 17.36 | 17.37 | |||
Stod | 17.40 | 17.41 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 17.44 | 17.45 | |||
Holýšov | 17.49 | 17.50 | 3 | ||
Dolní Kamenice | 17.53 | 17.53 | |||
Staňkov | 17.58 | 17.59 | 3 | ||
Osvračín | 18.03 | 18.03 | |||
Blížejov | 18.07 | 18.07 | 3 | ||
Milavče | 18.11 | 18.12 | |||
Domažlice | 18.19 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci