Os 7417 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 14.28 | 5 | |||
Milavče | 14.34 | 14.35 | |||
Blížejov | 14.39 | 14.39 | 3 | ||
Osvračín | 14.43 | 14.43 | |||
Staňkov | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 14.52 | 14.53 | |||
Holýšov | 14.56 | 14.58 | 2 | ||
Hradec u Stoda | 15.03 | 15.03 | |||
Stod | 15.06 | 15.07 | 2 | ||
Chotěšov u Stoda | 15.11 | 15.11 | |||
Zbůch | 15.19 | 15.20 | |||
Nýřany | 15.24 | 15.25 | 3 | ||
Tlučná | 15.28 | 15.29 | |||
Vejprnice | 15.32 | 15.33 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 15.38 | 15.38 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 15.41 | 15.41 | I | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.45 | 3z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci