Os 7356/7 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 13.08 | 1/1 | |||
Karlovy Vary-Dvory | 13.13 | 13.13 | 2 | ||
Chodov | 13.20 | 13.21 | 4 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 13.25 | 13.25 | 1 | ||
Královské Poříčí | 13.31 | 13.31 | |||
Sokolov | 13.34 | 13.35 | 2 | ||
Citice | 13.39 | 13.40 | 1 | ||
Hlavno | 13.42 | 13.42 | |||
Dasnice | 13.47 | 13.47 | 4 | ||
Kynšperk nad Ohří | 13.53 | 13.54 | 4 | ||
Nebanice | 13.57 | 13.57 | |||
Tršnice | 14.03 | 14.04 | 3 | ||
Cheb | 14.10 | 14.14 | 2 | ||
Cheb-Všeboř | 14.18 | 14.18 | |||
Stebnice | 14.21 | 14.21 | |||
Lipová u Chebu | 14.24 | 14.24 | 1 | ||
Salajna | 14.28 | 14.28 | |||
Dolní Žandov | 14.31 | 14.32 | 1/3 | ||
Lázně Kynžvart | 14.37 | 14.38 | 1/2 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 14.42 | 14.42 | |||
Mariánské Lázně | 14.45 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci