..: Trasa vlaku Os 7337 - JŘ 2014 :..
Os 7337
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Pňovany   20.18 1/1
  Pňovany zastávka Neobsazená zastávka  20.21 20.21 
  Plešnice  20.25 20.25 
  Kozolupy  20.31 20.31 2
  Vochov Neobsazená zastávka  20.34 20.34 
  Plzeň-Křimice  20.37 20.38 2
  Plzeň-Zadní Skvrňany  20.40 20.40 
  Plzeň-Jižní Předměstí  20.44 20.44 I
  Plzeň hlavní nádraží  20.48  3z



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster