..: Trasa vlaku Os 7335 - JŘ 2014 :..
Os 7335
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Stříbro   16.04 2/3
  Vranov u Stříbra Neobsazená zastávka  16.08 16.09 2
  Pňovany  16.14 16.15 1/1
  Pňovany zastávka Neobsazená zastávka  16.19 16.19 
  Plešnice  16.22 16.23 
  Kozolupy  16.28 16.29 2
  Vochov Neobsazená zastávka  16.31 16.32 
  Plzeň-Křimice  16.34 16.35 2
  Plzeň-Zadní Skvrňany  16.37 16.37 
  Plzeň-Jižní Předměstí  16.41 16.41 I
  Plzeň hlavní nádraží  16.45  2z



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster