..: Trasa vlaku Os 7323 - JŘ 2014 :..
Os 7323
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mariánské Lázně   11.59 2/2
  Chodová Planá  12.04 12.05 1/2
  Planá u Mariánských Lázní  12.09 12.11 2/2
  Brod nad Tichou Neobsazená zastávka  12.15 12.15 1/1
  Pavlovice  12.19 12.20 1/1
  Ošelín Neobsazená zastávka  12.26 12.26 1/1
  Svojšín  12.32 12.38 1/3
  Milíkov Neobsazená zastávka  12.41 12.42 2/2
  Stříbro  12.46 12.47 2/3
  Vranov u Stříbra Neobsazená zastávka  12.51 12.51 2
  Pňovany  12.57 12.58 1/1
  Pňovany zastávka Neobsazená zastávka  13.01 13.01 
  Plešnice  13.04 13.04 
  Kozolupy  13.09 13.09 2
  Vochov Neobsazená zastávka  13.12 13.12 
  Plzeň-Křimice  13.14 13.15 2
  Plzeň-Zadní Skvrňany  13.17 13.17 
  Plzeň-Jižní Předměstí  13.21 13.21 I
  Plzeň hlavní nádraží  13.25 13.31 3z
  Plzeň-Doubravka Neobsazená zastávka  13.35 13.35 
  Chrást u Plzně  13.42 13.43 1/3
  Dýšina-Horomyslice Neobsazená zastávka  13.45 13.46 
  Ejpovice Neobsazená zastávka  13.48 13.49 
  Klabava Neobsazená zastávka  13.51 13.51 
  Rokycany  13.56 13.58 3
  Svojkovice Neobsazená zastávka  14.02 14.02 
  Holoubkov  14.05 14.06 2
  Mýto  14.08 14.09 
  Kařízek  14.11 14.12 2
  Kařez  14.14 14.15 
  Cerhovice Neobsazená zastávka  14.19 14.19 
  Hořovice  14.24 14.31 1
  Praskolesy Neobsazená zastávka  14.34 14.35 
  Stašov Neobsazená zastávka  14.37 14.38 
  Zdice  14.41  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster