..: Trasa vlaku Os 7303 - JŘ 2014 :..
Os 7303
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   5.04 3
  Cheb-Všeboř Neobsazená zastávka  5.08 5.09 
  Stebnice Neobsazená zastávka  5.11 5.12 
  Lipová u Chebu  5.14 5.15 1
  Salajna Neobsazená zastávka  5.18 5.19 
  Dolní Žandov  5.22 5.23 1/4
  Lázně Kynžvart  5.28 5.29 1/2
  Valy u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  5.33 5.33 2/2
  Mariánské Lázně  5.37 5.38 2/2
  Chodová Planá  5.43 5.44 1/2
  Planá u Mariánských Lázní  5.48 6.14 2/2
  Brod nad Tichou Neobsazená zastávka  6.18 6.18 1/1
  Pavlovice  6.22 6.23 1/1
  Ošelín Neobsazená zastávka  6.29 6.29 1/1
  Svojšín  6.35 6.38 1/2
  Milíkov Neobsazená zastávka  6.41 6.42 2/2
  Stříbro  6.46 6.47 2/3
  Vranov u Stříbra Neobsazená zastávka  6.51 6.51 2
  Pňovany  6.57 6.58 1/1
  Pňovany zastávka Neobsazená zastávka  7.01 7.01 
  Plešnice  7.04 7.04 
  Kozolupy  7.09 7.09 2
  Vochov Neobsazená zastávka  7.12 7.12 
  Plzeň-Křimice  7.14 7.15 2
  Plzeň-Zadní Skvrňany  7.17 7.17 
  Plzeň-Jižní Předměstí  7.21 7.21 I
  Plzeň hlavní nádraží  7.25  2z



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster