..: Trasa vlaku Os 7302 - JŘ 2014 :..
Os 7302
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Plzeň hlavní nádraží   18.35 2z
  Plzeň-Jižní Předměstí  18.37 18.38 I
  Plzeň-Zadní Skvrňany  18.42 18.42 
  Plzeň-Křimice  18.44 18.44 1
  Vochov Neobsazená zastávka  18.46 18.47 
  Kozolupy  18.49 18.50 1
  Plešnice  18.54 18.55 
  Pňovany zastávka Neobsazená zastávka  18.57 18.58 
  Pňovany  19.00 19.01 2
  Vranov u Stříbra Neobsazená zastávka  19.06 19.07 2
  Stříbro  19.11 19.11 2/4
  Milíkov Neobsazená zastávka  19.15 19.16 2/2
  Svojšín  19.20 19.23 1/3
  Ošelín Neobsazená zastávka  19.28 19.29 1/1
  Pavlovice  19.35 19.35 1/1
  Brod nad Tichou Neobsazená zastávka  19.39 19.40 1/1
  Planá u Mariánských Lázní  19.44 19.46 2/3
  Chodová Planá  19.50 19.51 1/2
  Mariánské Lázně  19.57 20.07 2/3
  Valy u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  20.10 20.10 2/2
  Lázně Kynžvart  20.14 20.15 1/2
  Dolní Žandov  20.20 20.21 1/4
  Salajna Neobsazená zastávka  20.24 20.24 
  Lipová u Chebu  20.28 20.28 2
  Stebnice Neobsazená zastávka  20.31 20.31 
  Cheb-Všeboř Neobsazená zastávka  20.34 20.34 
  Cheb  20.38  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster