..: Trasa vlaku Os 7245 - JŘ 2014 :..
Os 7245
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kozolupy   20.09 2
  Vochov Neobsazená zastávka  20.11 20.12 
  Plzeň-Křimice  20.14 20.15 2
  Plzeň-Zadní Skvrňany  20.17 20.17 
  Plzeň-Jižní Předměstí  20.21 20.21 I
  Plzeň hlavní nádraží  20.25 20.28 4
  Plzeň-Koterov  20.33 20.34 4
  Starý Plzenec  20.40 20.41 4
  Šťáhlavy  20.44 20.45 
  Nezvěstice  20.48 20.49 
  Zdemyslice  20.53 20.54 
  Blovice  20.57  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster