..: Trasa vlaku Os 7242 - JŘ 2014 :..
Os 7242
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Blovice   17.03 1
  Zdemyslice  17.06 17.07 
  Nezvěstice  17.11 17.12 
  Šťáhlavy  17.16 17.16 
  Starý Plzenec  17.20 17.21 3
  Plzeň-Koterov  17.27 17.28 4
  Plzeň hlavní nádraží  17.33 17.35 4
  Plzeň-Jižní Předměstí  17.37 17.38 I
  Plzeň-Zadní Skvrňany  17.42 17.42 
  Plzeň-Křimice  17.44 17.45 1
  Vochov Neobsazená zastávka  17.47 17.47 
  Kozolupy  17.50  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster