..: Trasa vlaku Os 7238 - JŘ 2014 :..
Os 7238
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Blovice   13.03 1
  Zdemyslice  13.06 13.07 
  Nezvěstice  13.11 13.12 
  Šťáhlavy  13.16 13.16 
  Starý Plzenec  13.20 13.21 3
  Plzeň-Koterov  13.27 13.28 4
  Plzeň hlavní nádraží  13.33 13.35 4
  Plzeň-Jižní Předměstí  13.37 13.38 I
  Plzeň-Zadní Skvrňany  13.42 13.42 
  Plzeň-Křimice  13.44 13.45 1
  Vochov Neobsazená zastávka  13.47 13.47 
  Kozolupy  13.50  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster