..: Trasa vlaku Os 7236 - JŘ 2014 :..
Os 7236
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Blovice   11.03 1
  Zdemyslice  11.06 11.07 
  Nezvěstice  11.11 11.12 
  Šťáhlavy  11.16 11.16 
  Starý Plzenec  11.20 11.21 3
  Plzeň-Koterov  11.27 11.28 4
  Plzeň hlavní nádraží  11.33 11.35 4
  Plzeň-Jižní Předměstí  11.37 11.38 I
  Plzeň-Zadní Skvrňany  11.42 11.42 
  Plzeň-Křimice  11.44 11.45 1
  Vochov Neobsazená zastávka  11.47 11.47 
  Kozolupy  11.50  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster