Os 7072 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 8.17 | 2 | |||
Kotvina | 8.21 | 8.21 | |||
Perštejn | 8.25 | 8.25 | 1 | ||
Boč | 8.28 | 8.29 | |||
Stráž nad Ohří | 8.32 | 8.33 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 8.38 | 8.39 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 8.45 | 8.47 | 3 | ||
Hájek | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Dalovice | 9.00 | 9.01 | 4 | ||
Karlovy Vary | 9.04 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci