Os 6826 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.28 | 2 | |||
Vilsnice | 17.31 | 17.31 | |||
Choratice | 17.34 | 17.34 | |||
Dobkovice | 17.36 | 17.36 | |||
Povrly-Roztoky | 17.39 | 17.39 | |||
Povrly | 17.42 | 17.43 | 1/2 | ||
Neštědice | 17.44 | 17.44 | |||
Mojžíř | 17.46 | 17.46 | |||
Neštěmice | 17.49 | 17.49 | |||
Ústí nad Labem sever | 17.51 | 17.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.55 | 17.57 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 17.59 | 18.00 | 2 | ||
Bohosudov | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Proboštov | 18.12 | 18.13 | |||
Teplice v Čechách | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Řetenice | 18.19 | 18.20 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 18.22 | 18.23 | 2 | ||
Duchcov | 18.26 | 18.27 | |||
Želénky | 18.29 | 18.30 | |||
Chotějovice | 18.32 | 18.33 | |||
Bílina | 18.36 | 18.37 | 2 | ||
Bílina kyselka | 18.39 | 18.40 | |||
Želenice nad Bílinou | 18.43 | 18.44 | |||
Most | 18.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci